UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ostatnio bardzo często w Elblągu dochodzi do użycia przez chuliganów noży, to już chyba jest patologia. Tylko czekam, kiedy ktoś takiego głupka zastrzeli.
ujydtxjnhds
Ostatnio bardzo często w Elblągu dochodzi do użycia przez chuliganów noży, to już chyba jest patologia. Tylko czekam, kiedy ktoś takiego głupka zastrzeli.
ujydtxjnhds