UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ostatnio bardzo często w Elblągu dochodzi do użycia przez chuliganów noży, to już chyba jest patologia. Tylko czekam, kiedy ktoś takiego głupka zastrzeli.

ujydtxjnhds

Anuluj