UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby udało mu się dobrze trafić napastnikowi tym gazem pieprzowym w oczy to zapewne za niedługo razem by się mijali na korytarzach w pudle. W Polsce można się bronić co najwyżej modlitwą.

KKKKK1

Anuluj