UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby udało mu się dobrze trafić napastnikowi tym gazem pieprzowym w oczy to zapewne za niedługo razem by się mijali na korytarzach w pudle. W Polsce można się bronić co najwyżej modlitwą.
KKKKK1
Gdyby udało mu się dobrze trafić napastnikowi tym gazem pieprzowym w oczy to zapewne za niedługo razem by się mijali na korytarzach w pudle. W Polsce można się bronić co najwyżej modlitwą.
KKKKK1