UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podoba mi się, każdy produkuje swoje mądrości wraz z pouczaniem elblążan, a na koniec prezent na święta w postaci podwyżek! Naprawdę żałosne to wszystko!kto zasiada w tej radzie i kto ich wybrał?ja nie!


Anuluj