"Znikają" studzienki
fot. nadesłana (arch.portEl.pl)
Departament Zarząd Dróg Urzędu Miejskiego w Elblągu informuje, że od 11 lipca otrzymujemy liczne zgłoszenia o kradzieżach krat żeliwnych (tj. ruszta wpustów kanalizacji deszczowej) zlokalizowanych na terenie Elbląga, m.in. na ul. Niborskiej, Metalowców, Smolnej, Odlewników.