UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Moja ogromna prośba do Zarządu Dróg Urzędu Miejskiego. Uratujcie stare, historyczne pokrywy z napisami zakładów Schichau i Komnick przed kradzieżą. Można przenieś je na Starówkę. Zastąpić je pokrywami ze współczesnym oznakowaniem. Takich pokryw jest jeszcze dużo. Na przykład są dwie pokrywy na rogu ul. Saperów i ul. Czarnieckiego. Pokazuję je wnukom na spacerze. Pracowników skupu złomu za przyjęcie nawet połamanej pokrywy czy kratki ściekowej karać tak samo jak złodziei.
mirko