Wybrany wątek opinii

skodzina i wieśwagen, królewska para polskiej wsi... obydwoje w tdi
(2025.12.18)
A Tobie słoma z butów wystaje.. ! Łatwo jest pisać puste komentarze w necie ! Nie życzę Tobie żebyś Ty przeżył to co rodzina poszkodowanego dzisiaj przeżyła!!
(2025.12.18)
przecież te tdi były i są najlepszymi silnikami. będziemy wszyscy tęsknić
Jacyna (2025.12.18)
po prostu się zaraz popłaczę.... tak działa selekcja naturalna...
(2025.12.18)
ale czyja to wina? co za idiota wsiada po pijanemu? bardzo dobrze miejmy nadzieje że go bardzo boli.
(2025.12.18)
Powrót do komentarzy