Wybrany wątek opinii
skodzina i wieśwagen, królewska para polskiej wsi... obydwoje w tdi
Do moderacji
Odpowiedz
26
38
A Tobie słoma z butów wystaje.. ! Łatwo jest pisać puste komentarze w necie ! Nie życzę Tobie żebyś Ty przeżył to co rodzina poszkodowanego dzisiaj przeżyła!!
Do moderacji
Odpowiedz
21
5
przecież te tdi były i są najlepszymi silnikami. będziemy wszyscy tęsknić
Do moderacji
Odpowiedz
16
8
po prostu się zaraz popłaczę.... tak działa selekcja naturalna...
Do moderacji
Odpowiedz
8
6
ale czyja to wina? co za idiota wsiada po pijanemu? bardzo dobrze miejmy nadzieje że go bardzo boli.
Do moderacji
Odpowiedz
16
1