UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Całkowicie jestem za!, zbadać jakość opon i kto robił badania techniczne dopuszczając do ruchu. Opiniodawco nie bądź anonimowy, złóż podpis bo nie wiem kogo popieram?
myk
Całkowicie jestem za!, zbadać jakość opon i kto robił badania techniczne dopuszczając do ruchu. Opiniodawco nie bądź anonimowy, złóż podpis bo nie wiem kogo popieram?
myk