UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Całkowicie jestem za!, zbadać jakość opon i kto robił badania techniczne dopuszczając do ruchu. Opiniodawco nie bądź anonimowy, złóż podpis bo nie wiem kogo popieram?

myk

Anuluj