UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To się nazywa wtórny analfabetyzm. Niby ci ludzie mają zaawansowane urządzenia, które błyskawicznie znajdują błędy ortograficzne i podkreślają je na czerwono, ale nie potrafią z nich korzystać.


Anuluj