UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To się nazywa wtórny analfabetyzm. Niby ci ludzie mają zaawansowane urządzenia, które błyskawicznie znajdują błędy ortograficzne i podkreślają je na czerwono, ale nie potrafią z nich korzystać.
To się nazywa wtórny analfabetyzm. Niby ci ludzie mają zaawansowane urządzenia, które błyskawicznie znajdują błędy ortograficzne i podkreślają je na czerwono, ale nie potrafią z nich korzystać.