UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wypadki chodzą po ludziach...ale bezpieczna infrastruktura ocaliła dziw tych kierowców, bo gdyby to zdarzenie miało miejsce na DK22 to az strach myśleć...

Gosc1233

Anuluj