UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś w warsztatach używali "koszy" przy pompowaniu zdjętych kół, niestety ale wielu ludzi straciło życie i zdrowie. Oby wyszedł z tego.
Kiedyś w warsztatach używali "koszy" przy pompowaniu zdjętych kół, niestety ale wielu ludzi straciło życie i zdrowie. Oby wyszedł z tego.