UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś w warsztatach używali "koszy" przy pompowaniu zdjętych kół, niestety ale wielu ludzi straciło życie i zdrowie. Oby wyszedł z tego.


Anuluj