UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Policia powinna miec takje uprawnienia ze ten z busa powinien od poljci dostac ze 30 pal jeszcze na plecy to by sie nauczyl jezdzic
Policia powinna miec takje uprawnienia ze ten z busa powinien od poljci dostac ze 30 pal jeszcze na plecy to by sie nauczyl jezdzic