UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jego wina to oczywiste ale ludzie kochani po co wam te lusterka w samochodzie ? Żeby pysk oglądać czy żeby upewnić się że wykonany manewr jaki chcemy wykonać nie stworzy zagrożenia nie ważne czy mamy pierwszeństwo czy nie pomyślcie trochę bo po prostu coraz większy żal tej zrujnowanej sprzedanej PiSowi Polski żeby nie 500+ dzisiaj ta partia zbierałaby co najwyżej zmieniaki ma posiłki dla pracowników VW

QbeeQ