UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tam powinno byc fotoradar progi zwalniajace lub ograniczenie predkosci dla kierowcówzakaz lewoskrętu z Bema - przy zjazdach na Mickiewicza i Kościuszki.

wejhf

Anuluj