UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a dzis wlasnie bronilam kobiety klocac sie z kolega ze jezdza lepiej hmmm chyba mial racje mowiac ze baby sa. .. i nadaja sie do garow!!! Jeden % kobiet potrafi jezdzic w tym ja. Blondi


Anuluj