Wypadek na skrzyżowaniu Żuławskiej z obwodnicą
(fot. Witold Sadowski)
Dziś (21 czerwca) około godz. 13.30 na skrzyżowaniu ul. Żuławskiej z elbląską obwodnicą doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Karetki pogotowia ratunkowego zabrały dwie ranne osoby do szpitala. Ruch na obwodnicy w kierunku Warszawy był całkowicie zablokowany - kierowcy zjeżdżali ul. Żuławską i Warszawską na węzeł Raczki, by móc kontynuować podróż w kierunku Warszawy. Zobacz zdjęcia.