A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A Gdzie te Autostrady i 2 jezdniowe drogi szybkiego ruchu obiecane przez RUDEGO - GOLUMA ?? To ludzie z PO sa odpowiedzialni za te ofiary !!
Widać że solidnie wykonany Opel. Wszystkie szyby zostały na swoim miejscu i nawet nie popękały
pytanie ile ten stary rozlatujacy sie escort musial zap. .. lac skoro sa az takie zniszczenia??? Przeciez tam jest ograniczenie predkosci, ale po co zwalniac, no nie??? Niech ci, co ptobuja skrecic w lewo licza na lut szczescia, bo na wlasne oczy ani rozsadek innych kierujacych nie ma co liczyc. Czesto tam skrecam i na prawde zblizajacy sie z naprzeciwka samochod widac dopiero na jakies 100 - 150 metrow przed skrzyzowaniem. Wystarczy ze taki pajac bedzie lecial nieco ponad 100 km/h i nie ma co liczyc na bezpieczny zjazd ze skrzyzowania. Gdy sie go zobaczy to jest juz za pozno.
Ty a ile Twoje PISuarki wydali naszej kasy na Cyrk Smoleński?
Tłuką się w Elblągu jakby brali udział w jakimś konkursie Codziennie wypadki strach do auta wsiadać.
PROSZE SIE NIE PODSZYWAC POD antyNEBa!!! ja jestem tylko jeden
Co tam w Cyrku Smoleńskim słychać? Kto winny?
dobrze że jak ta lampa spadala, to ten z escorta w dynie nie wylapal, bo dach mial złożony.