UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

trochę rozumu a wypadków nie będzie, trzeba było szybciej pędzić to na pewno szkody byłyby mniejsze chociaż za hospitalizacje nikt nie musiałby płacić; )


Anuluj