UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
trochę rozumu a wypadków nie będzie, trzeba było szybciej pędzić to na pewno szkody byłyby mniejsze chociaż za hospitalizacje nikt nie musiałby płacić; )
trochę rozumu a wypadków nie będzie, trzeba było szybciej pędzić to na pewno szkody byłyby mniejsze chociaż za hospitalizacje nikt nie musiałby płacić; )