Weź udział w szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa

9
18.12.2025
Weź udział w szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa
Zapraszamy mieszkanki i mieszkańców Elbląga na szkolenia z Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej. Szkolenia prowadzone będą on-line. Odbędą się w następujących terminach:

- pierwszy - 17.12.2025 r. w godz. 16.00-18.00

Link do rejestracji uczestników na 17 grudnia

https://safetyproject.clickmeeting.com/webinar-dla-ludnosci-um-elblag/register

Link bezpośredni do dołączenia na spotkanie 17 grudnia https://safetyproject.clickmeeting.com/webinar-dla-ludnosci-um-elblag

 

- drugi - 20.12.2025 r. godz. 10-00 – 12.00

Link do rejestracji uczestników 20 grudnia https://safetyproject.clickmeeting.com/webinar-dla-ludnosci-um-elblag-2/register

Link bezpośredni do spotkania na 20 grudnia

https://safetyproject.clickmeeting.com/webinar-dla-ludnosci-um-elblag-2

 

Szkolenia współfinansowane są z dotacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026

Tematyka szkoleń ujęta jest w ROZPORZĄDZENIU MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI z dnia 6 lutego 2025 r. w sprawie programów szkoleń z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej oraz wymagań dla podmiotów prowadzących szkolenia https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20250000162

Celem szkolenia jest przygotowanie osób przebywających na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej do właściwych reakcji w sytuacjach zagrożeń, w tym w zakresie rozpoznawania zagrożeń, zapobiegania im oraz kształtowania odpowiednich zachowań w przypadku ich wystąpienia, a także wypracowanie zdolności współdziałania z organami ochrony ludności i podmiotami ochrony ludności. Szkolenie służy zwiększeniu odporności społecznej.

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Gdzie są schrony plany ewakuacyjne i plany przeżycia na pierwsze 3 dni ja się pytam ?
(2025.12.15)
kaczka ma
(2025.12.15)
A ty jako obywatel nie masz obowiązków? Tylko dej dej. Zabezpieczyłeś rodzinę w wodę na 72 godziny?
Dej dej (2025.12.15)
"Jeśli nie zadbasz o siebie... zginiesz marnie" pokolenie bezradnych słabeuszy, na takich jak wy nie trzeba wojny wystarczy wtyczkę z gniazdka wyciągnąć i ładowarki pochować bez fejsa, ista czy innego tuba 3 dni nie przetrwacie.
rozliczyckler (2025.12.15)
Teeee, ile trzeba wody na 72h ? Bo ja mam jeszcze Słonia i kaca rano.
(2025.12.16)

info

1  
  2
rozliczyckler głupi jesteś jak but. Myąlisz że na Ukrainie było inaczej ? Też siedzieli z nosem w internecie i sobie bez niego życia nie wyobraali. W sytuacja skrajnego zagrożenia człowiek zaczyna myśleć.
(2025.12.16)
Takioe coś to kiedyś w szkołach na Przysposobieniu Obronnym było!
(2025.12.16)

info

1  
  0
Nie porównuj ukraińców do polskiego pokolenie konsumpcjonizmu. pracowałem z nimi przez wiele lat, mentalność, życiowe cele, priorytety - nijak się miały do tego co prezentuje polskie pokolenie milenialsów, ukraina nie była tak skłócona wewnętrznie jak Polacy, nie mieli takiego dobrobytu, socjalu czy dostępu do niemal wszystkiego co daje Polakom UE. Polacy są rozleniwieni, roszczeniowi, młode pokolenie nie chce fizycznie pracować a większość młodych deklaruje ucieczkę w obliczu konfliktu. Polak to nie to samo co Ukrainiec, twoje założenia to walenie kulą w płot.
znawca (2025.12.16)
A obowiązków to obywatel nie ma? Tylko dejcie i załatwcie? Masz przeżyć 72 godziny sam ze swoich zapasów, masz zapasy? Dejcie dejcie dejcie. Brałeś udział w szkoleniu ludności? Dejcie dejcie dejcie....
Syflwt (2025.12.21)