UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Jeśli nie zadbasz o siebie... zginiesz marnie" pokolenie bezradnych słabeuszy, na takich jak wy nie trzeba wojny wystarczy wtyczkę z gniazdka wyciągnąć i ładowarki pochować bez fejsa, ista czy innego tuba 3 dni nie przetrwacie.

rozliczyckler