UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Jeśli nie zadbasz o siebie... zginiesz marnie" pokolenie bezradnych słabeuszy, na takich jak wy nie trzeba wojny wystarczy wtyczkę z gniazdka wyciągnąć i ładowarki pochować bez fejsa, ista czy innego tuba 3 dni nie przetrwacie.
rozliczyckler