W etapie pierwszym wpłynęło przez dwa tygodnie 14 zgłoszeń z 28 miejscami w których zdaniem elbląskich rowerzystów i rowerzystek powinny pojawić się nowe parkingi rowerowe oraz 5 zgłoszeń z 12 propozycjami do montażu podpórek.
Etap drugi polega na internetowym głosowaniu w ankiecie dostępnej tutaj.
Każdy głosujący ma jeden głos na stojaki rowerowe i jeden głos na podpórki rowerowe. Głosowanie trwa do 31 stycznia 2026 r. włącznie.
Zachęcamy do aktywności i dziękujemy za pomoc.