Stojaki i podpórki rowerowe - zachęcamy do głosowania

4
22.01.2026
Stojaki i podpórki rowerowe - zachęcamy do głosowania
Fot. UM Elbląg
Przed nami drugi etap konsultacji społecznych, których celem jest wskazanie preferowanego usytuowania nowych parkingów rowerowych oraz kolejnych podpórek rowerowych w przestrzeni Elbląga.

W etapie pierwszym wpłynęło przez dwa tygodnie 14 zgłoszeń z 28 miejscami w których zdaniem elbląskich rowerzystów i rowerzystek powinny pojawić się nowe parkingi rowerowe oraz 5 zgłoszeń z 12 propozycjami do montażu podpórek.

Etap drugi polega na internetowym głosowaniu w ankiecie dostępnej tutaj.

Każdy głosujący ma jeden głos na stojaki rowerowe i jeden głos na podpórki rowerowe. Głosowanie trwa do 31 stycznia 2026 r. włącznie.

Zachęcamy do aktywności i dziękujemy za pomoc.

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Od czasu, gdy głosowanie na projekty w Elblągu podważono, by je powtórzyć, polecam w ogóle nie głosować.
Medium (2026.01.23)

info

0  
  0
Stare Miasto najlepszą lokalizacją. Poza samymi stojakami powinna być też wiata, woda, toaleta, stoik. Mnóstwo ludzi przyjedzą na rowerach nie tylko z okolic ale ze wszystkich szlaków. Chcą pozwiedzać, odpocząć, zjeść i napić się, a przy okazji wydać trochę kasy np. na lody, pizzę, czy inne przyjemności. Trzeba pomyśleć kompleksowo, by ich tu ściągnąć i zatrzymać na dłużej.
Stare Miasto - The Best (2026.01.23)
Donald Trump to obraz w gruncie rzeczy zakompleksionego narcyza, który nieustannie musi podkreślać własne znaczenie, jakby obawiał się, że inni zobaczą w nim "zalękniony chłopiec" który odziedziczył majątek. Co jeszcze urodzi się w głowie Donalda Trumpa. Ile razy zmieni zdanie w tej czy innej sprawie ? Nie da się "żyć w kłamstwie" o wzajemnych korzyściach integracji, gdy integracja staje się źródłem podporządkowania.
(2026.01.23)

info

0  
  0
@Stare Miasto - The Best - A ławeczki nie wystarczą ?
(2026.01.23)