UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Stare Miasto najlepszą lokalizacją. Poza samymi stojakami powinna być też wiata, woda, toaleta, stoik. Mnóstwo ludzi przyjedzą na rowerach nie tylko z okolic ale ze wszystkich szlaków. Chcą pozwiedzać, odpocząć, zjeść i napić się, a przy okazji wydać trochę kasy np. na lody, pizzę, czy inne przyjemności. Trzeba pomyśleć kompleksowo, by ich tu ściągnąć i zatrzymać na dłużej.
Stare Miasto - The Best