Wybrany wątek opinii

Stare Miasto najlepszą lokalizacją. Poza samymi stojakami powinna być też wiata, woda, toaleta, stoik. Mnóstwo ludzi przyjedzą na rowerach nie tylko z okolic ale ze wszystkich szlaków. Chcą pozwiedzać, odpocząć, zjeść i napić się, a przy okazji wydać trochę kasy np. na lody, pizzę, czy inne przyjemności. Trzeba pomyśleć kompleksowo, by ich tu ściągnąć i zatrzymać na dłużej.
Stare Miasto - The Best (2026.01.23)
@Stare Miasto - The Best - A ławeczki nie wystarczą ?
(2026.01.23)
Powrót do komentarzy