UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stare Miasto najlepszą lokalizacją. Poza samymi stojakami powinna być też wiata, woda, toaleta, stoik. Mnóstwo ludzi przyjedzą na rowerach nie tylko z okolic ale ze wszystkich szlaków. Chcą pozwiedzać, odpocząć, zjeść i napić się, a przy okazji wydać trochę kasy np. na lody, pizzę, czy inne przyjemności. Trzeba pomyśleć kompleksowo, by ich tu ściągnąć i zatrzymać na dłużej.

Stare Miasto - The Best

Anuluj