Sesja Rady Miejskiej. Oglądaj na żywo!

18
28.03.2019
Sesja Rady Miejskiej. Oglądaj na żywo!
(fot. Anna Dembińska)
Dzisiaj o godz. 10 rozpocznie się kolejna sesja Rady Miejskiej w Elblągu. Jednym z głównych tematów obrad będzie sprawa bonifikat w opłatach za przekształcenia użytkowania wieczystego pod budynkami mieszkalnymi we własność. Prezydent zaproponował, by wyniosła ona 60 procent, PiS proponował wcześniej 90. Jaką decyzję podejmą radni? Obrady będzie można śledzić na żywo poprzez transmisję na stronie internetowej miastaZobacz zdjęcia.
 
red.

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Radni są tacy mądrzy. Bardzo ich potrzebujemy.
Karakan (2019.03.28)

info

9  
  1
Na tą bezjajową radę patrzeć się nie da a słuchać pustego bełkotu słupów tym bardziej
(2019.03.28)

info

12  
  1
No jak zagłosuje koalicja KWW z PO-KO, jak pryncypał wskazał?
wicia (2019.03.28)

info

12  
  2
Wyborcy to wy ich wybraliście a teraz płacz.dobrze wam .
(2019.03.28)

info

17  
  2
I po transmisji. .. .Chyba że sesja trwała niecałe 14 minut?
he (2019.03.28)

info

10  
  0
Mareczku, a Ty jak zagłosujesz? Rozumiem, że dieta radnego poprawiła sytację materialną, ale myślę, że wzorem innych biednych miast z naszego województwa powinno być POWYŻEJ 90 %. Pamiętaj o ludziach biednych i o własnym sumieniem. Wszak bycie wierzącym i praktykującym do czegoś zobowiązuje. Czy mam rację???
Testserca (2019.03.28)

info

8  
  1
jesli nie bedzie bonifikaty 90%, to nasi ludzie czekają już w blokach startowych ze zbiórką podpisów pod referendum
Referendum2019 (2019.03.28)

info

11  
  3
A właśnie, jakie były wyroki w sprawach wytoczonych przez włodarza radnym PiS? Bo jakoś mi umknęły informacje w tej kwestii;)
RobertKoliński (2019.03.28)
@RobertKoliński - Wyrok to by się tobie przydał za sianie fermentu i nienawiści. Dobrze, że chociaż lewaków z "Razem" Elbląg nie popiera, bo prezydenta to wybraliśmy sobie cacy, szkoda gadać. .. .. Bez bonifikaty 90%, wywieziemy go na taczkach.
Superkolo (2019.03.28)
@Superkolo - Za cienkie Bolki jesteście - i do referendum, i żeby cokolwiek racjonalnego bez poparcia lewicy w Elblągu zrobić - no może pokolankować biskupowi jedynie, to max, na co was stać;) Bowiem ani pomysłów własnych, ani tym bardziej merytorycznego i intelektualnego zaplecza nie posiadacie. Co więcej, nawet jak się wam jakiś rodzynek w województwie trafi, to nie potraficie go poprzeć ze słusznymi postulatami np. w/s Kolei Nadzalewowej i zmobilizować mieszkańców, boście nieudaczniki i mądrzejsze lewaki muszą za was całą robotę odwalać:)
RobertKoliński (2019.03.28)