UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Superkolo - Za cienkie Bolki jesteście - i do referendum, i żeby cokolwiek racjonalnego bez poparcia lewicy w Elblągu zrobić - no może pokolankować biskupowi jedynie, to max, na co was stać;) Bowiem ani pomysłów własnych, ani tym bardziej merytorycznego i intelektualnego zaplecza nie posiadacie. Co więcej, nawet jak się wam jakiś rodzynek w województwie trafi, to nie potraficie go poprzeć ze słusznymi postulatami np. w/s Kolei Nadzalewowej i zmobilizować mieszkańców, boście nieudaczniki i mądrzejsze lewaki muszą za was całą robotę odwalać:)
RobertKoliński