18
28.03.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Patrzymy na to co zrobicie z tą bonifikatą.
(2019.03.28)

info

1  
  0
@RobertKoliński - Lewaki i mądrość? to się wyklucza. Jesteś tego przykładem, pchasz się do koryta i nie dostałeś się, dlaczego?? Bo mądrzy ludzie wiedzą, że lewactwo to zaraza.
(2019.03.28)
Podoba mi dziś wyjatkowo Januszek oraz Antoś jako mistrzowie wchodzenia w tyłeczek preziowi, az zbiera się na wymioty jak ogląda się lizostwo starych chlopow, tylko prosimy nie kosztem mieszkancow
(2019.03.28)

info

9  
  1
Tak patrzę na zdjęcie nr 15 i. .. pozostawiam je bez komentarza. Ciekawy jestem jak aktywny w tzw sprawach chleba powszedniego był dzisiaj pan radny? Ile razy poprosił pan o zabranie głosu w kwestii bonifikaty? Czy trasy rowerowe i sprawy rowerowe są podczas obrad priorytetowe?
Testserca (2019.03.28)

info

1  
  0
Brawo radny Robert Turlej (PO) za swoje rozsądne słowa w/s głosowania w elbląskim Budżecie Obywatelskim i skandalicznego (!) pomysłu umożliwienia głosowania niemowlakom, czyli ukrytego faworyzowania szkół (i tzw. "słupów wyborczych") w walce o fundusze na "miękkie" projekty w ramach BO, tak jak odbywało się do tej pory, tylko w jeszcze bardziej wynaturzonej formie i skali.
RobertKoliński (2019.03.28)

info

2  
  2
Najlepsze transmisje z sesji są tu: https://www.youtube.com/watch?v=x9HrH2pit4E
(2019.03.28)

info

0  
  0
Gratulacje również dla radnego Wojciecha Karpińskiego (PO) za słuszny i bardzo rozsądny pomysł z głosowaniem w BO metodą pojedynczego głosu przechodniego - najkrócej mówiąc, głosuje się na wszystkie projekty na liście uszeregowując je od najbardziej popieranych do tych najmniej. Daje to możliwość zapoznania się z opinią mieszkańców nt. wszystkich projektów i wygrywają te z największym poparciem wszystkich głosujących. My np. taką metodę stosujemy w swoich wewnętrznych wyborach Razemowych i bardzo się ona sprawdza. Nie ma też racji prezydent Nowak, że uniemożliwi to głosowanie na projekty dzielnicowe - nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podział na projekty "miękkie", dzielnicowe, oraz "twarde" ogólnomiejskie zachować. Wystarczy tę metodę głosowania zastosować do obu takich list, z których "twarda" dostępna byłaby dla wszystkich, "miękka" zaś dla mieszkańców danego okręgu (które to okręgi też należałoby przy okazji zracjonalizować, bo dziś są one zwyczajnie zaprzeczeniem demokracji).
RobertKoliński (2019.03.28)

info

1  
  2
Referendum!!!
Kasia01 (2019.03.29)

info

0  
  0