UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mareczku, a Ty jak zagłosujesz? Rozumiem, że dieta radnego poprawiła sytację materialną, ale myślę, że wzorem innych biednych miast z naszego województwa powinno być POWYŻEJ 90 %. Pamiętaj o ludziach biednych i o własnym sumieniem. Wszak bycie wierzącym i praktykującym do czegoś zobowiązuje. Czy mam rację???
Testserca