Pożar w domu jednorodzinnym

8
22.06.2020
Pożar w domu jednorodzinnym
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (22 czerwca) około godz. 14.30 w jednym z domów przy ul. Narutowicza wybuchł pożar. Ogień szybko zajął całe pomieszczenie kuchenne, na szczęście strażacy szybko opanowali sytuację i pożar nie rozwinął się na cały budynek. Zobacz zdjęcia.

- Dostaliśmy zgłoszenie o pożarze na ul. Narutowicza, zadysponowano trzy zastępy z JRG nr 1 i jeden zastęp z JRG nr 2. W chwili przyjazdu całe pomieszczenie kuchenne było objęte pożarem, natychmiast wprowadzono roty do środka, celem zlokalizowania pożaru. Po krótkim czasie ogień został ugaszony. Straty popożarowe są dosyć duże – relacjonuje strażak dowodzący akcją gaśniczą.
   - W chwili wybuchu pożaru w środku znajdowała się tylko jedna osoba, która wyszła sama przed naszym przybyciem. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Na obecną chwilę przyczyny nie są znane. Na miejscu jest już policja, która będzie prowadziła dochodzenie w tej sprawie – dodaje strażak.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Na Władysława tez sie palilo w kuchni. ponoc babulka kurka nie zakrecila i garnek byl nastawiony ino no no
Slepy (2020.06.22)

info

8  
  4
Chłopaki strażaki to są fajne :)
(2020.06.22)
biedron nie podniecaj sie :)
(2020.06.22)
Nie można używać butli gazowych gdy w budynku jest instalacja gazowa. I co lamia przepisy durnie a administracja zamknięta w biurach i nosa nie wytkną. NAWET nie wiadomo czy pracują bo telefonów nie odbierają.
(2020.06.22)

info

7  
  3
pompki robio
(2020.06.22)

info

5  
  3
Zwłaszcza na jrg 2:))
(2020.06.22)
to prawda, brałbym każdego w mundurze, no może prawie każdego
(2020.06.23)
no właśnie - gaszo i pąpki robio
(2020.06.23)

info

1  
  2