UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie można używać butli gazowych gdy w budynku jest instalacja gazowa. I co lamia przepisy durnie a administracja zamknięta w biurach i nosa nie wytkną. NAWET nie wiadomo czy pracują bo telefonów nie odbierają.


Anuluj