UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie można używać butli gazowych gdy w budynku jest instalacja gazowa. I co lamia przepisy durnie a administracja zamknięta w biurach i nosa nie wytkną. NAWET nie wiadomo czy pracują bo telefonów nie odbierają.