Wybrany wątek opinii

Chłopaki strażaki to są fajne :)
(2020.06.22)
biedron nie podniecaj sie :)
(2020.06.22)
Zwłaszcza na jrg 2:))
(2020.06.22)
to prawda, brałbym każdego w mundurze, no może prawie każdego
(2020.06.23)
Powrót do komentarzy