Komenda Miejska Policji w Elblągu odwołuje poszukiwania zaginionego Stanisława Januszkiewicza. Zwłoki mężczyzny zostały odnalezione na terenie lasu w gminie Elbląg.
Przypomnijmy, że poszukiwania trwały od 8 sierpnia, kiedy to starszy mężczyzna wyszedł z domu w Milejewie, gdzie mieszkał, i nie powracał.
Fakt, reklamowanie meczu czy czegokolwiek innego w tym miejscu jest w bardzo złym guście. Pan od Olimpii powinien wpierw zobaczyć, o czym jest tekst, potem dopiero reklamować. Generalnie wstyd. Kondolencje dla rodziny.