UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fakt, reklamowanie meczu czy czegokolwiek innego w tym miejscu jest w bardzo złym guście. Pan od Olimpii powinien wpierw zobaczyć, o czym jest tekst, potem dopiero reklamować. Generalnie wstyd. Kondolencje dla rodziny.
Sven