UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fakt, reklamowanie meczu czy czegokolwiek innego w tym miejscu jest w bardzo złym guście. Pan od Olimpii powinien wpierw zobaczyć, o czym jest tekst, potem dopiero reklamować. Generalnie wstyd. Kondolencje dla rodziny.

Sven

Anuluj