UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fakt, reklamowanie meczu czy czegokolwiek innego w tym miejscu jest w bardzo złym guście. Pan od Olimpii powinien wpierw zobaczyć, o czym jest tekst, potem dopiero reklamować. Generalnie wstyd. Kondolencje dla rodziny.

Sven