UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Idiotce z opla zabrać prawko dożywotnio. Żeby przez durną babę stać później trzy godziny w korku. No i szkoda poturbowanej babci, której życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

FR

Anuluj