UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Idiotce z opla zabrać prawko dożywotnio. Żeby przez durną babę stać później trzy godziny w korku. No i szkoda poturbowanej babci, której życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
FR
Idiotce z opla zabrać prawko dożywotnio. Żeby przez durną babę stać później trzy godziny w korku. No i szkoda poturbowanej babci, której życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
FR