UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tam na łuku jest ograniczenie do 40 :D :D, ale pewnie za duzo gazu dał na wyjściu i tył zarzuciło, mistrz kierownicy, kubica z elblaga XDDDD
tam na łuku jest ograniczenie do 40 :D :D, ale pewnie za duzo gazu dał na wyjściu i tył zarzuciło, mistrz kierownicy, kubica z elblaga XDDDD