UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy wreszcie ta droga doczeka się drugiej nitki jezdni od Elbląga do Nowego Dworu Gdańskiego a nawet do Gdańska. Czy nie czas na to non stop wypadki na 7 -ce. Jest ciasno samochodów przybywa a dróg w tym regionie NIE.


Anuluj