UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie, litości! Rureczniki, pareczniki, rybiki - one nie wychodzą z kranów, tylko mogą żyć m. in. w wilgotnych miejscach łazienki, częściej w starych budynkach - pod wanną, brodzikiem, kratce kanalizacyjnej itp. A nie - każdy robal znaleziony w łazience - wylazł z kranu, co my pijemy i niech ktoś za mnie zrobi z tym porządek. Może trzeba czasem samemu zrobić ten porządek?