Galeria pod psem i kotem (odc.99)

2
10.05.2020
Galeria pod psem i kotem (odc.99)
fot. archiwum schroniska dla zwierząt
Jedne uwielbiają się bawić, drugie wolą spokojniej spędzać czas. Niektóre od razu nawiązują nić przyjaźni, inne potrzebują nieco więcej czasu. Wszystkie łączy to, że czekają na kogoś, dla kogo będą ważne. Zwierzaki z elbląskiego schroniska najbardziej potrzebują ciepłego domu, w którym będą szczęśliwe. Może znajdą go u was?

Dzisiaj przedstawiamy wam suczkę Wiki oraz kota Fulima.

Wiki została oddana do schroniska 5 maja 2020 r. przez swoją opiekunkę, po sześciu latach od adopcji. Jako powód oddania Wiki podano zmianę sytuacji osobistej i mieszkaniowej. Wiki to nieduża suczka, która urodziła się w październiku 2014 roku. Jest łagodna i przyjazna w stosunku do ludzi. Schronisko ją przeraża.

Fulim trafił do schroniska 2 maja 2020 r. z ulicy Malborskiej. To dorosły kocur, który był już wykastrowany, gdy znalazł się w schronisku. Jest oswojonym i przyjaznym w stosunku do ludzi zwierzakiem. Czy ktoś go szuka?

oprac.daw

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Jedne lubia polować. Wczoraj idac przez Bażantarnie mialem okazje zobaczy dwa koty gdy upolowaly mysz, a kawalek dalej dwie sarny. A tak ktos narzekał ze drzewa wycinaja ze zwierzat nie ma. .. bzdury, rok temu to nawet dzika spotkałem (żywego niepastowanego).
(2020.05.10)

info

2  
  1
Mo ze to nic odkrywczego, ale uważam, że kazdy pomysł dzieki ktoremu choć kilka zwierząt opusci Schronisko jest wart przemyslenia i proby realizacji. 1/ wielokrotnie padala tu propozycja zaangażowania księży do adopcji zwierząt do domow parafialnych przy kościolach, bo w kilku już jest i poprzez swoj przyklad namawiania do tego parafian. 2/ zaklady podlegle Ratuszowi, szkoly, przedszkola żlobki, firmy typu MPO, WPWiK, Zieleń Miejska, Szpital Miejski itp, gdzie jest ogrodzony teren bylyby zobligowane do przygarnięcia zwierzakow. 3/ do ochrony obiektow tzw panstwowych i innych preferowane bylyby osoby z psami typu strozująco -obronnego, a zawsze jest takich kilka w schronisku. Ciekawe czy spotka się to z jokimkolwiek odzewem elblaskiego schroniska ?
(2020.05.10)

info

0  
  4