UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mo ze to nic odkrywczego, ale uważam, że kazdy pomysł dzieki ktoremu choć kilka zwierząt opusci Schronisko jest wart przemyslenia i proby realizacji. 1/ wielokrotnie padala tu propozycja zaangażowania księży do adopcji zwierząt do domow parafialnych przy kościolach, bo w kilku już jest i poprzez swoj przyklad namawiania do tego parafian. 2/ zaklady podlegle Ratuszowi, szkoly, przedszkola żlobki, firmy typu MPO, WPWiK, Zieleń Miejska, Szpital Miejski itp, gdzie jest ogrodzony teren bylyby zobligowane do przygarnięcia zwierzakow. 3/ do ochrony obiektow tzw panstwowych i innych preferowane bylyby osoby z psami typu strozująco -obronnego, a zawsze jest takich kilka w schronisku. Ciekawe czy spotka się to z jokimkolwiek odzewem elblaskiego schroniska ?