UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mo ze to nic odkrywczego, ale uważam, że kazdy pomysł dzieki ktoremu choć kilka zwierząt opusci Schronisko jest wart przemyslenia i proby realizacji. 1/ wielokrotnie padala tu propozycja zaangażowania księży do adopcji zwierząt do domow parafialnych przy kościolach, bo w kilku już jest i poprzez swoj przyklad namawiania do tego parafian. 2/ zaklady podlegle Ratuszowi, szkoly, przedszkola żlobki, firmy typu MPO, WPWiK, Zieleń Miejska, Szpital Miejski itp, gdzie jest ogrodzony teren bylyby zobligowane do przygarnięcia zwierzakow. 3/ do ochrony obiektow tzw panstwowych i innych preferowane bylyby osoby z psami typu strozująco -obronnego, a zawsze jest takich kilka w schronisku. Ciekawe czy spotka się to z jokimkolwiek odzewem elblaskiego schroniska ?