UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jedne lubia polować. Wczoraj idac przez Bażantarnie mialem okazje zobaczy dwa koty gdy upolowaly mysz, a kawalek dalej dwie sarny. A tak ktos narzekał ze drzewa wycinaja ze zwierzat nie ma. .. bzdury, rok temu to nawet dzika spotkałem (żywego niepastowanego).