UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jedne lubia polować. Wczoraj idac przez Bażantarnie mialem okazje zobaczy dwa koty gdy upolowaly mysz, a kawalek dalej dwie sarny. A tak ktos narzekał ze drzewa wycinaja ze zwierzat nie ma. .. bzdury, rok temu to nawet dzika spotkałem (żywego niepastowanego).