UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkam obok, co tydzień to samo. W poniedziałek posprzątają i do niedzieli już syf. W koło śmietniki ale się nie chce podejść, bo przecież takie zmęczone dziecko jest od skakania na hulajnodze. Ciekawe od kogo dzieci się tego nauczyły. .. .

Heh

Anuluj