UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkam obok, co tydzień to samo. W poniedziałek posprzątają i do niedzieli już syf. W koło śmietniki ale się nie chce podejść, bo przecież takie zmęczone dziecko jest od skakania na hulajnodze. Ciekawe od kogo dzieci się tego nauczyły. .. .
Heh