UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Podziękowania i ogromny szacunek dla jakiegoś mężczyzny z czarnej KIA chyba SOL, który dał dzieciom maskotki MIŚ RATOWNIK. Dzieci były w jednym z tych aut uczestników tego zdarzenia. Warto by takie maskotki mieli czy to policjanci, ratownicy czy strażacy. Dla dziecka to bardzo uspokajające działanie które odwraca jego uwagę od tego co się dzieje.