UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podziękowania i ogromny szacunek dla jakiegoś mężczyzny z czarnej KIA chyba SOL, który dał dzieciom maskotki MIŚ RATOWNIK. Dzieci były w jednym z tych aut uczestników tego zdarzenia. Warto by takie maskotki mieli czy to policjanci, ratownicy czy strażacy. Dla dziecka to bardzo uspokajające działanie które odwraca jego uwagę od tego co się dzieje.


Anuluj