UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
raz po wóde żona zawiozła, drugi raz sam jechał i się udało a za trzecim troche nie poszło!!! i pomyśleć że to były pan sołtys.
www.astra-g.pl
raz po wóde żona zawiozła, drugi raz sam jechał i się udało a za trzecim troche nie poszło!!! i pomyśleć że to były pan sołtys.
www.astra-g.pl