UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

raz po wóde żona zawiozła, drugi raz sam jechał i się udało a za trzecim troche nie poszło!!! i pomyśleć że to były pan sołtys.

www.astra-g.pl

Anuluj