UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nadal nie ma odpowiednich kar za takie przestepstwa w Polsce, pozostaja tylko apele, a one nie trafiaja jak widać do kierowców. Jak dlugo jeszcze bedziemy przodowac w ilości poszkodowanych w wypadkach w Europie rząd tego problemu nie zauważa.