200 motocykli w Pasłęku
(fot. WS)
W sobotę (3 lipca) ulicami Pasłęka przejechała parada motocykli. Na trasie pojawiło się ponad 200 maszyn. Wraz z motocyklistami w paradzie uczestniczyli zawodnicy biorący udział w zawodach balonowych. Zobacz fotoreportaż.