UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Witam Kolegów, byłych członków klubu Orzeł. Szkoda, że was już nie ma w klubie. Dawaliscie wiarę i tchnienie członkowstwa. Nie ma Was w klubie a w zamian jest nuda i brak incjatyw. Ale w zyciu tak jest, że nikt nie mówi o tym głośno, tylko między sobą casami coś na ten temat szepczą. Jestem za mały by mówićo tym głośno dlatego też rozważam rezygnację, kłotnie, awantury i nie tylko to nie moja specjalność. Do zobaczenia na trasie